Alanya Dacia Sandero Kayıp Anahtar

Dacia Sandero Kayıp Anahtar Alanya Dim çayına gezmeye gitmiştik orada güzel bir yemek yedikten sonra dim çayını soğuk sularla kendimizi bırakmıştık ama kendimize bırakırken de anahtarı da bir yanımızda almışız anahtarın suya düşüp kaybolması neticesinde güzel çilingir sahibi Kürşat Bey ulaştık O da bize yardımcı olabileceğini söyledi.

35 dakika da aracın yanındaydı geldiği zaman küçük bir espri yaparak kimseye anahtarı kim suya düşürdü diye sordu ve bu soruya ben diye cevap verdim eve gelirken bana sağolsun bir çikolata getirmişti bu esprili Kasım ettikten sonra aracın hiçbir tarafını sökmeden sadece depo kapağını sökerek oradan anahtar yaptı profesyonel cihazlarla aracın beynine anahtarı tanıştırdı kendisine teşekkür ediyoruz u yazıyı İçimizden gelenleri olduğu gibi söylemem bizi kendisi istedi Sizinde Alanya’da oto anahtar da bir sıkıntınız varsa kendisi son derece profesyonel ve Çok esprili bir insan size kısa sürede böyle zor bir olaydan kurtardığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz

Dacia Sandero Kayıp Anahtar

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

Dacia Sandero Kayıp Anahtar

  • 203 görüntülendi
  • 0
  • 18 Mayıs 2019
Etiketler : , , , , ,