Alanya Dodge Nitro Kayıp Anahtar Uygulaması

Dodge Nitro Kayıp Anahtar Bugün Dodge Nitro marka aracın anahtarını kaybetmişlerdi önce servisi arayıp sormuşlar ama servis aracın kendilerine çekilmesi gerektiğini ve anahtarın ancak 15 ila 20 gün arasında kendilerine teslim edileceğini söylemiş Bunun karşılığında mahmutların Değerli iş adamlarında Emlak pazar sahibi değerli Mahmut bey bizi önermiş müşteri bizi aradı ve anahtarın yapılıp yapılamayacağını sordu.

Bizde her zamanki sloganımız da Profesyoneller hata yapmaz diyerek müşteriye küçük bir espri yaptık ya bu yaptığımız espri müşterinin çok hoşuna gitti Neyse içimden geldiği gibi konuşuyorum aracın Hiçbir yerini hiçbir şekilde bir zarar vermeden anahtarını yaptık ve birkaç saat içerisinde kendisine teslim ettik bu işlemi yaparken aracın beynindeki diğer anahtarları sildik Yani artık kaybettiği anahtarlar aracı çalıştırmayacak müşteri de aldığı hizmetten Çok memnun oldu Sizin de Dodge Nitro marka Aracınız varsa yedek anahtar yaptırmanız Bence şart unutmayın tek anahtar risk taşır Biz güzel çilingir oto elektronik anahtar olarak Alanya’nın mahmutlar Kestel cikcilli çıplaklı kargıcak tosmur oba avsallar Demirtaş ince kum mahallelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz Kalite tesadüf değildir

Dodge Nitro Kayıp Anahtar

Dodge Nitro Kayıp Anahtar  Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 216 görüntülendi
  • 0
  • 26 Ağustos 2019
Etiketler : , ,