Alanya İmmobilizer Anahtar

Alanya İmmobilizer Anahtar Teknolojik imkanlar arttıkça, araçlar daha güvenli bir hale geliyor. Özellikle, araç çalınma olaylarının önüne geçilebilmesi adına yapılan çalışmaların önemi büyüktür. Düz kontak yaparak araçların çalındığı zamanlar, çok da eski dönemlere rastlamıyor. İmmobilizer anahtar sistemi sayesinde, düz kontak yaparak araçların çalışmasının önüne geçilmiştir. Böylece, araç hırsızlığı olayları eskisinden çok daha az gerçekleşiyor.

Alanya İmmobilizer Anahtar

Alanya İmmobilizer Anahtar Sistem nasıl çalışıyor?

Immobilizer sistemine sahip bir aracın çalışabilmesi için sistem içindeki eşleşmeyi tamamlayacak anahtarın kontak sistemine takılması icap ediyor. Farklı bir anahtar takılması veya değişik yöntemlerle ateşleme sisteminin aktif hale getirilmesi mümkün değildir. Sistemdeki yazılımla anahtarda yer alan yazılımın eşleşmesi ateşleme sisteminin devreye girmesi için lazımdır. Her marka ve modelin kendisine has çip örneği vardır. Böylece, araçlar arasındaki benzerlik de ortadan en aza indirilmiştir.

İmmobilizer sistemine sahip bir aracın farklı yöntemlerle çalıştırılması halinde, ateşleme sisteminin kilitlenmesi söz konusudur. Bu bir güvenlik önlemidir. Aracın orijinal anahtarı kullanıldığı zaman kilitlenen sistem yeniden aktif hele gelebilir. Bazı araçlarda ise, gaz sistemi devre dışı bırakılıyor. Bazı modellerde ise, hem gaz hem de ateşleme devresi iptal ediliyor.
Bu teknoloji sayesinde araç hırsızlığı olayları azaldı. Ancak bu sisteme sahip araçların çalınma riski hiç yoktur denilemez. Bazı İmmobilizer sistemleri, kolay erişilebilecek yerdedir. Teknik açıdan bilgili birisinin sistemi devre dışı bırakması mümkündür. Bazı araçlarda ise, sistem daha güvenli bir yerdedir. Erişilmesi imkansızdır…

Alanya İmmobilizer Anahtar Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 455 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,