Alanya Kestel Çilingir ve Anahtarcı

Alanya Kestel Çilingir ve Anahtar kale kilit yetkili sevisi olarak kilit sistemleri hakkında kısaca bilgi vermek istedik kilit sistemleri mal veya kişi emniyeti için olmazsa olmaz sistemler arasındadır. çok uzun dönemlerden beri kullanılagelen sistemlerin kendilerine has fonksiyonları ve kilit becerileri var. bir kapı kilidi veya araç kilidi arasında önemli farklar vardır. Araç kilitleri daha fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Normal ev kapıları ise, basit ve işlevsel olmayan bir sisteme sahiptir. Ancak hırsızlık olaylarının artmasıyla beraber ev kapı kilitlerini de daha fonksiyonel hale getiren çalışmalar yapıldı.

Araç kilitleri de basit bir sistemden meydana gelen yapıya sahipti. Bu nedenle, araç hırsızlık olayları yaşanır ve mağduriyetler oluşurdu. Ancak yeni geliştirilen immobilizer sistemi ile araçların düz kontak yapılarak çalıştırılmasının önü kapandı. Anahtar ve ateşleme sisteminin birbirini tamamlayan kodlardan oluşmasını sağlayan sistem, herhangi bir anahtar veya düz kontak halinde eşleşme sağlanamadığı için aracın çalışmasını önler.

Alanya Kestel Çilingir

Alanya Kestel Çilingir

Bu sistemdeki anahtarların kaybedilmesi oldukça sorunludur. Bu nedenle yeni nesil anahtarların kopyalanması için Alanya Kestel Çilingir firması tarafından sunulan çözümler var. Her marka ve model için yeni nesil anahtar kopyalama işlemleri yapılır. Aracınızın anahtarı kaybolmadan kopyalama işlemin yapılmasını önemseyin. Anahtarın kaybolması halinde de kilit sistemleri kopyalanabilir. Ancak bunun için ilgili aracın üreticisinden ateşleme sistemine ait kodların talep edilmesi gerekir. bu da, sürecin uzamasına neden olur.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 171 görüntülendi
  • 0
  • 18 Kasım 2018
Etiketler : ,