Araba Anahtarı Kumandası

Araba Anahtarı  Arabalar için imal edilen kumanda sistemlerinin birinci sınıf standartlara sahip olması icap ediyor. Suya karşı dayanıklı olan ve çekim kuvveti açısından ideal mesafeden işlev görebilen kumanda sistemleri, kalitelidir denilebilir. Birinci sınıf olmayan ve ucuz malzemeden imal edilen sistemler ise, bir zaman sonra deforme olabilir ve işlevini yitirebilir. Bu nedenle araba anahtarı kumandası için doğru yerden hizmet alımı yapmak elzemdir.

Yedek kumanda bulundurmak

Her ne olursa olsun birden fazla kumandaya sahip olunması lazımdır. Her hangi bir nedenden dolayı orijinal kumanda kaybedilebilir ve yedek kumandaya ihtiyaç duyulabilir. Bazı sürücüler, araçlarının yedek kumandasını araç içerisinde bir noktaya saklıyor. Bu asla doğru bir davranış değildir. yedek kumandanın işyeri veya evde bulundurulması daha güvenli bir davranıştır. Kumandayla beraber araba anahtarının da yedeğinin bulundurulması icap edenler arasındadır.

Araba Anahtarı

Yedek araç anahtarı

Araçlar için imal edilen anahtar sistemleri eskisinden çok daha farklıdır. Eski model bir aracın anahtar sistemi için birtakım yazılım programlarının kullanılması gerekmez. Ancak yeni nesil sistemlerin kopyalanması için yazılım programlarından faydalanmak önemlidir. çünkü çipli imal edilen anahtar sistemleri, her araç için farklı bir koda ve özelliğe sahiptir. İmmobilizer sistemiyle eşleşme sağlamayan anahtar sisteminin aracı çalıştırması mümkün değildir. Araç güvenliği için başvurulan bu sistem, standart bir güvenlik sistemi olarak her araca uygulanıyor.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 301 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,