Avsallar Çilingir ve Anahtarcı 0541 589 78 85

Alanya” nin güzel mahallesi Avsallar da sizin de çilingir e ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz .Biz Avsallar çilingir ve anahtarcı olarak ne iş yaparız nasıl çalışırız size bunlardan biraz bahsetmek istiyorum.
Yıların verdiği tecrübe ile 2006 yılından günümüze kadar profesyonel olarak Avsallar da çilingir ve Anahtarcı, oto anahtar ve oto çilingir hizmeti vermekteyiz firmamız Kale Kilit yetkili servisidir kale kilit biliyorsunuz bir dünya markasıdır.
Böyle bir dünya markasının Alanya da onca firma arasından bizi tercih etmesi bence tesadüf değildir.
İşimizi severek yaptığımız için ve teknolojiyi devamlı takip ettiğimiz için yeniliklere açık bir firma olduğumuz için bizi tercih ettiğini düşünüyorum

İş yerimizde kale kilit in tüm ürünlerini bulabilirsiniz.

Kale kilit ürünleri
Kale otel tipi kilitler
Kale x10 kumanda li geçiş sistemi
Kale barel gurupları tamamı
Kartlı geçiş sistemleri
Şifreli geçiş sistemleri
Trajlı kilitler
Kapı hidrolikleri
Şifreli kasalar
Kabin kilitleri ve daha sayamadığım birçok ürün çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.
Avsallar çilingir ve Anahtarcı olarak teknolojiye son derece önem vermekteyiz
Son sistem cihazlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çaba gösteriyoruz
Çilingir kimdir ne zaman ihtiyaç duyarız.

AVSALLAR CİLİNGİR

Avsallar Çilingir

Avsallar da Çilingir e genelde siz dışarda kaldığınız zaman ihtiyaç duyarsınız ve bir an önce eve girme psikolojisi ile bir panik halinde aradığınız zaman 15 ile 20 dakika arasında motorize veya araçla gelip profesyonel alet ve edevatlar ile kapınıza zarar vermeden açan kişi anlamına gelir.
Tabi günümüzde kendini çilingir zanneden işte ben kapıyı şununla açarım bununla acarım balkondan geçerim diyen insanlarımız yok değil balkondan bahsetmişken kısa bir süre önce binanın çatısından kendini tv kablosuna bağlayıp pencere ye inmeye çalışan ve kablonun kopması sonucu hayatını kaybeden 24 yaşındaki arkadaşımızı bu gibi sonu acı biten olayları saymıyorum çilingir ambulans gibidir günün her saati hizmet verir.
Unutmayın bu hayatta hiçbirşey insan hayatından daha değerli değildir.

Avsallar çilingir anahtarcı
Anahtar kopyalamak ayrı bir zanaat tır yaklaşık olarak 250 çeşidi vardır.
Anahtar kopyalamak aslında bir nebze fotokopi makinasi gibidir günümüz de cihazlar ne kadarda son sistem olsa kopya anahtardan çekilen anahtarlar “ın açmama gibi bir riski bulunmaktadır. Anahtar yaptırırken orjinal anahtar getirmeniz her zaman daha iyi sonuçlar verecektir.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

  • 389 görüntülendi
  • 0
  • 07 Nisan 2020
Etiketler : ,