BMW Araba Anahtarı Sorunları

BMW Araba Anahtarı Lüks sınıfı araçlar içerisinde BMW markasının yeri ve önemi başkadır. Köklü bir sanayi kurumu olan BMW, ürettiği tüm araçlarında yeni nesil teknolojilerin kullanıyor. Kontak sistemleri de buna dahildir. İmmobilizer sistemini, tüm araçlarında tercih ediyor. Oldukça pahalı modellere sahip markanın araç hırsızlığını en aza indiren kilit sistemini tercih etmesi elbette ki doğru bir seçimdir. Bu sayede araçların düz kontak yapılarak çalınması mümkün olmuyor.

BMW Araba Anahtarı kopyalama

BMW araba anahtarı sisteminin kesinlikle kopyalanması icap ediyor. Araç anahtarının kaybolması halinde, aracın çalıştırılması mümkün olmayabilir. Anahtar çipinin kopyalanmasını sağlayan birtakım yazılımlar ve programlar bulunuyor. Bunların kullanılması sayesinde, immobilizer sisteminin bir parçası olan çipli anahtarların kopyalanması sağlanabiliyor. Bunlara ihtiyaç duyulmasının nedeni ise, orijinal anahtarların yedeğine olan ihtiyaçtır. Eğer sistem hiçbir şekilde kopyalanmasa, anahtarların kaybolmasıyla aracın çalıştırılması mümkün olmaz.

BMW Araba Anahtarı

Bazı sorunlar…

BMW araçları, oldukça kalitelidir. Birinci sınıf ürünler kullanılarak imal edilen araçların anahtar sistemlerinde de aynı şekilde kaliteli ürünler kullanılıyor. Ama bazı nedenlerden dolayı anahtar düğmesin bozulması, kumanda pilinin tükenmesi veya elektronik aksamla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda, uzman oto çilingirlerinden destek alınması lazımdır. Uygun fiyata sunulan kaliteli çözümlerle BMW ve benzeri araçların anahtar sistemleriyle ilgili her türlü sorunun çözülmesi mümkündür.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 286 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,