Çikcilli Çilingir ve Anahtarcı Hizmetleri

Çikcilli Çilingir hizmetleri denilince akla ilk olarak mevcut anahtarların kopyalanması hizmeti geliyor. En fazla yararlanılan hizmetlerden birisi olan anahtar kopyalamadan sonra, kilit sistemlerinin satış ve montajı gibi çözümler yer alıyor. Bu çözümler, yeni çıkan kilit sistemleriyle beraber daha farklı boyuta ulaştı. Artık daha güvenli ve fonksiyonel kilit sistemlerinin anahtarlarını kopyalamak için yazılımlara ihtiyaç duyuluyor. Geleneksel yöntemlerle işlerine devam eden çilingirler ise, yeni nesil kilit sistemleri kullanan kişilere hizmet sunamıyor.

Çikcilli Çilingir

Çikcilli Çilingir

Çikcili Çilingir Anahtarcı, yeni nesil hizmet kalemlerine sahip marka olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Çipli anahtarların kopyalanması veya elektronik kilit sistemlerinin satış ve montajı gibi hizmetlerle, daha güvenli kilit sistemleri alanında hizmet üretebiliyor. Yeni sistemler, işyeri ve aracını korumak isteyen herkesin tedarik etmesi icap eden kilit sistemlerini ifade ediyor. İşyerleri için imal edilen elektronik kepenk sistemleri, hem daha pratik hem de güvenlidir.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araçların düz kontak yapılmasını engelleyen anahtar sistemleri de var. Bunlar, çipli sistemlerdir. Aracın kontak sistemi ve anahtarı üzerinde yer alan yazılımın uyuşmaması halinde ateşleme sistemi iptal oluyor. bazı araçlarda ise, direksiyon ve fren sistemleri kapanıyor. Bu güvenlik sayesinde, araç hırsızlığı mümkün olmuyor. Çipli anahtarların kopyalanması için de yazılım ve ekipman lazımdır. Çikcilli Çilingir Anahtarcı tarafından ilgili hizmet uygun fiyata müşterilere sunuluyor.

  • 237 görüntülendi
  • 0
  • 30 Temmuz 2018
Etiketler : ,