Çilingir Seçerken Aman Dikkat!

Çilingirlik en eski mesleklerden birisidir. Çilingir Seçerken  Kilit sistemlerinin gelişimi de çilingirlik mesleğini değiştirdi. Artık eski usul kilit modelleri yok ve daha komplike sistemlerle güvenlik açısından yüksek performans sağlıyor. Kilit sistemlerinin önemli parçası arasında anahtarlar yer alıyor. Bu anahtarların bir kopyasının alınması gerekebilir. Orijinal anahtarın kaybolması, kilit sistemlerinin toptan değişmesine neden olabilir. Bu da, ekstra masraf demektir.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Anahtar kopyalama

Çilingir Seçerken Her çilingir klasik bir anahtarın kopyasını çekebilir. Ancak yeni nesil kilit sistemleri için imal edilen anahtar sistemleri daha fazla fonksiyona sahiptir. Bu nedenle, her çilingir tarafından kopyalanması mümkün olmaz. Kopya edilse de, çalışmaz. Mahmutlar Çilingir Anahtarcı tarafından yeni nesil anahtarların kopyalanabilmesi için teknolojik ekipmanlardan faydalanılıyor.

Çilingir Seçerken

Çilingir Seçerken  Yeni nesil ekipmanlar

Yeni nesil ekipmanlar kullanmadan ve kilit sistemleri üzerine uzmanlaşmadan anahtar kopyalama işi oldukça zorlaşıyor. Özellikle çelik kapı sistemleri, elektronik kepenk sistemleri, araçlar için imal edilen anahtar sistemlerinin kopyalanması bir dizi yazılım ve ekipmanla mümkün olabilir. Bir de, bu işte tecrübeli kişi veya uzman grup lazımdır. Mahmutlar Çilingir Anahtarcı, uzman ekip ve ekipmanla elektronik olsun olmasın her türlü anahtarın kopyasının çıkarılmasını sağlıyor.

Herhangi bir kayıp anında, kilit sisteminizi baştan değiştirmek zorunda kalmamanız için anahtar kopyalama unutmayın. Orijinal anahtarın yedeğini ise, evde veya her zaman erişebileceğiniz bir noktada saklayın.

  • 222 görüntülendi
  • 0
  • 30 Temmuz 2018
Etiketler : ,