Demirtaş Çilingir

Teknoloji değişiyor. Yeni ihtiyaçlara Demirtaş Çilingir  göre yeni ekipmanlar üretiliyor. Kilit sistemleri için de aynı durum söz konusudur. Akıllı ve elektronik kilit sistemleriyle daha fazla güvenlik sağlanırken, daha işlevsel bir kullanım modeli ortaya çıkmaya başladı. Bu durum, klasik çilingir hizmeti sunan birimlerin kendilerini yenilemeleri gereğini doğurdu. Akıllı kilit ve güvenlik sistemlerini yakından takip eden, bu hususlarda uzmanlaşan çilingirler, sürdürebilirliklerini sağladılar.

Demirtaş Çilingir

Demirtaş Çilingir Anahtarcı çözümleri…

Teknolojiye uyum sağlayan ve böylece müşteri kitlesinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilen Demirtaş Çilingir, yeni nesil anahtarların kopyalanması ve yedeğinin alınması hususlarında başarılı çalışmalar yapıyor. Çipli ve şifreli sistemlerin kırılıp, kopyalanmasını sağlayabilen ekipmana ve yazılıma sahip çilingirlik modelini ilk uygulayan markalar arasında yer alıyor. Böylece, hem araçlar hem de işyerleri adına özel imal edilen anahtar sistemlerinin yedeğinin alınmasını mümkün kılıyor.

Yeni nesil anahtar sistemleri, daha komplike bir yapıya sahiptir. Bu yapının çözülmesi ve şifresinin kırılabilmesi için yazılım araçlarının kullanılması icap ediyor. Aksi durumda, kopyalama işleminin başarısız olması muhtemeldir. Bazı araçlar için imal edilen elektronik anahtar sistemlerinin özel şifrelerine araç üreticisiyle irtibat kurularak alınması lazımdır. Ancak hemen hemen çipli anahtarların kopyalanması için programlarla sağlanabiliyor.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Demirtaş Çilingir Anahtarcı, uzman ekip ve ekipmanla çalışmalarını sürdürüyor. Gelişim gösteren kilit sistemlerini yakından takip ederek, müşterileri için yeni çözümler üretiyor.

  • 239 görüntülendi
  • 0
  • 01 Kasım 2018
Etiketler : ,