Kargıcak Çilingir ve Anahtarcı

Kargıcak Çilingir İnsanın en temel gereksinimlerinden birisi, güvenliktir. İnsan, konaklama ihtiyacını karşıladığı evinin veya çalıştığı işyerinin güvenlikle ilgili risklerinin olmadığına emin olmak ister. Bu nedenle, ev ve işyerlerinde en iyi kilit istemlerinin kullanılması bir ihtiyacı çözmek içindir. Bu ihtiyacın karşılanması adına en iyi kilit sistemleri, yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilenlerden oluşuyor. İşyeri için kullanılan kepenk ve elektronik kilit sistemleri bunlar arasındadır… Ya da, evler için fonksiyonlu kilit sistemleri güvenli kilitlerdendir.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargıcak Çilingir

Kargıcak Çilingir Anahtarcı, kendisini yeni nesil ve güvenli kilit sistemleri üzerine geliştiriyor. Bu anahtar sistemlerinin gerek bakım ve onarımları, satış ve satış sonrası montaj işlemleri, orijinal anahtarlarının kopyalanması ve yedeğinin alınması gibi farklı hizmetler veriyor. Özellikle, çipli anahtarların kopyalanması için en ideal yazılım ve ekipmanları kullanıyor. Çipli anahtarların yanlış kopyalanması, hem gereksiz masraftır hem de kilit sisteminin iptal olmasına neden olabilir.

Çipli anahtarların kullanıldıkları alanların sayısı artırıyor. Bunun nedeni, hırsızlık girişimlerinden korunmak isteyenlerin sayısındaki yükseliştir. Çipli anahtar sistemiyle kapanlı olan bir işyeri, geleneksel anahtar veya kilit sistemine sahip yere göre çok daha zor açılabilir. Bu nedenle, hırsızların hedefinde değildir. Bu sistemlerin orijinal anahtarları kullanılarak, ikinci bir yedeğinin alınması lazımdır. Aksi durumda, anahtar kaybolabilir ve kilit sisteminin tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Bu da, önemli bir masraf demektir.

  • 457 görüntülendi
  • 0
  • 01 Kasım 2018
Etiketler : ,