Konaklı Çilingir & Anahtarcı 0541 589 78 85

Alanya” nin güzel mahallesi Konaklı Çilingir & Anahtarcı 0541 589 78 85 da sizinde çilingir e ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.Biz Konaklı çilingir ve anahtarcı olarak ne iş yaparız nasıl çalışırız size bunlardan biraz bahsetmek istiyorum.

Yıların verdiği tecrübe ile 2006 yılından günümüze kadar profesyonel olarak Konaklı da çilingir ve Anahtarcı hizmeti vermekteyiz firmamız Kale Kilit yetkili servisidir kale kilit biliyorsunuz bir dünya markasıdır.

Böyle bir dünya markasının alanya da onca firma arasından bizi tercih etmesi bence tesadüf değildir.

İşimizi severek yaptığımız için ve teknolojiyi devamlı takip ettiğimiz için yeniliklere açık bir firma olduğumuz icin bizi tercih ettiğini düşünüyorumKonaklı Çilingir & Anahtarcı 0541 589 78 85

İş yerimizde kale kilit in tüm ürünlerini bulabilrsiniz.

Konaklı Çilingir

Kale kilit ürünleri

Kale otel tipi kilitler

Kale x10 kumandali geçiş sisitemi

Kale barel gurupları tamamı

Kartlı geçiş sistemleri

Şifreli geçiş sistemleri

Trajlı kilitler

Kapı hidrolikleri

Şifreli kasalar

Kabin kilitleri ve daha sayamadığım bir çok ürün çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

Konaklı çilingir ve  Anahtarcı olarak teknolojiye son derece önem vermekteyiz

Son sistem cihazlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çaba gösteriyoruz .

Çilingir kimdir ne zaman ihtiyaç duyarız.

Çilingir e genelde siz dışarda kaldığınız zaman ihtiyaç duyarsınız ve bir an önce eve girme psikolojisi ile bir panik halinde aradığınız zaman 15 ile 20 dakika arasında motorize veya aracla gelip profesyonel alet ve edevatlar ile kapınıza zarar vermeden açan kişi anlamına gelir.

Tabi günümüzde kendini çilingir zanneden işte ben kapıyı şununla acarim bununla acarım balkondan geçerim diyen insanlarımız yok değil balkondan bahsetmişken kısa bir süre önce binanın çatısından kendini tv kablosuna bağlayıp pencere ye inmeye çalışan ve kablonun kopması sonucu hayatını kaybeden 24 yaşındaki arkadaşımızı bu gibi sonu acı biten olayları saymıyorum çilingir ambulans gibidir günün her saati hizmet verir.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

  • 80 görüntülendi
  • 0
  • 06 Nisan 2020
Etiketler : ,