Mahmutlar Anahtarcı &çilingir

Mahmutlar Anahtarcı veya kilit sistemleri uzun süredir kullanılan ve güvenliğin sağlanması açısından elzem nitelikteki teknolojileri ifade eder. Hem mal hem de can emniyeti açısından insanı güvende hissettiren kilit sistemlerinin dünden bugüne gelişim serüveni hayli ilginç olabilir. Mesela, araç sistemlerindeki kilitler oldukça basit ve hemen servis dışı bırakılan şekildeydi. Daha sonra araç hırsızlık olayları bir hayli arttı ve anahtar sistemlerinin yeniden tasarlanmasına çalışıldı.

Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mahmutlar Anahtarcı

Mahmutlar anahtarcı

Bugün hem ev hem de araçlar için tercih edilen kilit sistemleri çok daha iyidir. Ancak bu sistemlerin anahtarlarının kopyalanması gerekir. Araçlarda tercih edilen anahtar sistemleri, immobilizer denilen bir teknolojidir. Anahtar ve kontak yerindeki yazılımın eşleşmesine dayalı bir çalışma sistemi vardır. Mevcut anahtardaki sistem çözülerek ikinci bir yedeğin yapılması sağlanır. Bunun için tercih edilen yazılım ekipmanlarıdır. Böylece anahtardaki sistem yanlış kodlanmaz ve şifrelenmez. Kontak ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bu sistem sayesinde hırsızlık olayları da engellenmiştir.

Mahmutlar anahtarcı ile hem ev hem de oto anahtarı kopyalama ihtiyacınızı çözebilirsiniz. Tecrübeli ekip tarafından sunulan hizmet ile birden fazla yedek anahtara sahip olunabilir. Elde edilen yedek anahtarın asla unutulmayacak bir yerde saklanılmasına dikkat edilmesi gerekir. aracın içerisinde saklanması doğru olmaz. Orijinal anahtarın kaybedilmesi halinde kapılar kitli kalır ve yedek anahtara ulaşmak için kapıların açtırılması gerekir. bu tür bir zahmete katlanmamak adına yedek anahtarı ulaşılabilecek bir yere koymalısınız.

  • 178 görüntülendi
  • 0
  • 11 Eylül 2018
Etiketler : ,