Opel Araba Anahtarı Sistemi

Opel Araba Anahtarı  , araç markaları içerisinde kalitesiyle ön plana çıkan markalar arasında yer alıyor. Ülkemizde de en fazla tercih edilen markalar arasındadır. Markanın araçlarında yeni nesil teknolojilere yer vermeye önem atfettiğini ifade edebiliriz. Bu bakımdan kontak sisteminden bahsedilmesi lazımdır. Araç hırsızlığını önleyen immobilizer kontak modeline her aracında yer veriyor. Bu sistem, İngiltere ve bazı Avrupa ülkelerinde zorunlu bir kilit sistemidir. Henüz ülkemizde araçlar için bir zorunluluk haline getirilmediyse de, üreticilerin sisteme önem vermeleri nedeniyle yeni nesil her araçta ilgili sistem yer alıyor.

Opel araba anahtarı da immobilizer sisteminin parçasıdır. Anahtar üzerindeki çiple, kontak sistemi içerisindeki çipin eşleşmelidir. Bu eşleşeme olmadığı zaman ateşleme mekanizması devre dışı kalıyor ve aracın çalıştırılması mümkün olmuyor. Bazı araç modellerinde hem ateşleme sistemi hem de gaz sistemi devre dışı bırakılıyor. Sistemin başka anahtar modelleriyle çalıştırılması söz konusu olmadığı için orijinal anahtarın kopyalanması lazımdır.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

Opel Araba Anahtarı

Opel Araba Anahtarı Kopya anahtar…

Opel araba anahtarı mutlaka kopyalanmalıdır. Aksi durumda, orijinal anahtarın işlevini yapacak ikinci bir anahtar söz konusu olamaz. Bazı yazılımlarla orijinal anahtardaki koda zarar verilmeden kopyalanması mümkün oluyor. Böylece yedek anahtar, orijinal anahtar gibi işlev görebiliyor. Çok özel araçlarda sistemin kopyalanması mümkün olmayabilir. Bu tür modeller için ise, immobilizer sistemin tümden değişimi söz konusu olabiliyor. Ama bu durum özel araçlar için geçerli bir durumdur.

  • 189 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,