Oto Araba Kilit Sistemleri

Oto Araba Yeni nesil arabalar farklı özellikleri ve sürüş imkanlarına sahip şekilde piyasaya sürülüyor. Artık lüks olmaktan çıkan ve her araçta bir standart haline gelen güvenlik sistemleri de söz konusudur. Standart haline getirilen güvenlik sistemleri sayesinde araçların çalınmasının önüne geçilebildi. Bunun mümkün olmasını sağlayan özellik ise, araba kilit sistemleridir.

Oto Araba Neydi, ne oldu?

Yeni nesil araçları tanıyanlar, eskiyi bilmeyenler hatırlamayabilir. Ancak araçlar çalınmasın  diye direksiyona takılan kilit sistemlerini asla unutmadık. Artık alarm sistemleri de gereksiz bir ikaz sistemi olarak çoktan unutuldu gitti. Direksiyon kilitleri, düz kontak yapılarak çalıştırılabilen aracın sürülmesini imkansız hale getiren geleneksel bir yöntemdi. Şimdi ise, araçların düz kontak yapılabilmesi mümkün değildir. dolayısıyla, çalınması da…

Oto Araba

Oto Araba Çipli sistemler geliştirildi. Her marka aracın her modeli için farklı çipler imal ediliyor. Bunların araca ve modele has olması nedeniyle kopyalanmaları da zordur. Ancak bazı yazılımlar ve üretici markadan alınan kodlarla kopyalama işlemlerini yapmak mümkündür. Zaten orijinal anahtarın kaybolması halinde yedek anahtarın aracı çalıştırabilmesi için kopyalama işlemi zaruret haline geldi. Bu nedenle, çipli sistemleri kopyalama imkanları ve kanalları açıktır.

Çipli sistemler, araç için geliştirilen anahtar sistemidir. Bu anahtarı, kontağa taktıktan sonra eşleşme devreye girer ve ateşleme sağlanabilir. Ancak eşleşmenin gerçekleşmemesi halinde sistem ateşleme yapmaz. Eski araçlarda ise, böyle bir güvenlik önlemi söz konusu değildir.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 168 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,