Renault Araba Anahtarı Sistemi

Renault Araba Anahtarı Sistemi , ülkemizde bilinen ve en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Değişik modellerde araca sahip olan markanın kontak sisteminde önem verdiği teknoloji, immobilizerdir. Yeni nesil araçlarının hepsinde, bu sistemi kullanan marka, böylelikle araç hırsızlığına yönelik önemli bir tedbir almıştır. Araçlarındaki immobilizer sisteminin zor erişilen bir noktada yer alması ise, devre dışı bırakılmasını imkansız hale getiriyor. Çünkü bazı araç üreticileri motorun erişilebilecek yerine immobilizer sistemini entegre ediyor. bu ise, sistemin devre dışı bırakılmasına neden olabiliyor.

Renault Araba Anahtarı

Renault araba anahtarı, çiplidir ve bu nedenle de kopyalanması kolay değildir. Bunun için bazı yazılımlara ihtiyaç vardır. Oto çilingircisi tarafından kullanılan bazı yazılımlarla sistemin kopyalanması mümkündür. Sistemin kopyalanmasına da ihtiyaç vardır. Çünkü orijinal anahtar dışında yedek bir anahtara da ihtiyaç duyuluyor. Bu nedenle araç üreticileri, sistemin kopyalanmasını sağlayan yazılımları destekliyor.

Renault Araba Anahtarı

Araç anahtarının yedeği alınmalıdır

Anahtar kaybolmadan önce yedeğinin alınması önemlidir. Böylece, kısa süre içerisinde çipli anahtar kopyalanır ve teslim edilebilir. Ama kopyalanmadan kaybedilen anahtarın yenisinin temin edilebilmesi için üretici markadan araç modelinde kullanılan immobilizer kodlarının talep edilmesi lazımdır. Bu da, süre zarfının uzaması anlamına geliyor. Yapılması gereken, aracın anahtarının hemen bir yedeğini almak ve güvenli bir yerde saklamaktır.

Renault araba anahtarı ile ilgili değişik sorunlar da yaşanabilir. Anahtarın kırılması, kumandanın tuşlarının bozulması veya elektronik sistemin tamamen bozulması gibi sorunlar yanabilir. Bunların çözümü için kaliteli kurumlardan yardım alınmalıdır.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 280 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,