VW Volkswagen Araba Anahtarı

Volkswagen araba anahtarı  , dünyanın en iyi araba markaları arasında yer alıyor. Her aracında ise, immobilizer sistemine yer veriyor. Bu sisteme sahip olan araçların çalınması mümkün değildir. Anahtarda yer alan çiple, aracın içerisindeki immobilizer sisteminin eşleşmesi gerekiyor. Bu sistemin eşleşmemesi halinde ise, ateşleme gerçekleşmiyor. Hatta sistem kilitleniyor. Sistemin yeniden devreye alınabilmesi için orijinal anahtarın kullanılması gerekiyor.

Volkswagen araba anahtarı

VW Volkswagen araba anahtarı içerisindeki çipin kopyalanabilmesi mümkündür. Buna ihtiyacın olmasının nedeni, aracın orijinal anahtarı gibi fonksiyon icra edecek ikinci bir anahtara sahip olmanın zorunluluğudur. Yedek bir anahtarın olmaması halinde, orijinal anahtar kaybedilebilir ve netice olarak aracın çalıştırılabilmesi mümkün olmaz. Yedek anahtar çıkarılmadan kaybedilen anahtarların çipleri, marka ve modele göre üretici firmadan talep edilebilir.

Volkswagen araba anahtarı

Kumandanın bozulması

VW araba anahtarı sorunları içerisinde kumandayla ilgili birden fazla sorun yer alabilir. Öncelikle basma tuşlarında bir bozukluk medyana gelebilir. Bununla ilgili sorunlar, kısa sürede halledilebilir. Kumanda pilinin zayıflaması da, ufak bir sorundur ve pilin yenilenmesi halinde çözülebilir. Ancak anahtarın çipine ve elektronik aksamından kaynaklı sorunlar tamamen kumandanın değişimini gerekli kılabilir. Bu durumda, uzman bir oto anahtarcısından destek alınması lazımdır. Sorunun uygun fiyata ve kısa süre içerisinde çözülmesi mümkün olabilir. Ancak uzman olmayan ve ikinci sınıf ürünler kullanan tamircilerden alınan hizmetin çözümü, uzun süreli değildir.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 277 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,