Konaklı çilingir &Anahtarcı

Alanya” nin güzel mahallesi Konaklı da sizin de çilingir e ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz .Biz Konaklı çilingir ve anahtarcı olarak ne iş yaparız nasıl çalışırız size bunlardan biraz bahsetmek istiyorum.

Yıların verdiği tecrübe ile 2006 yılından günümüze kadar profesyonel olarak Konaklı da çilingir ve Anahtarcı, oto anahtar ve oto çilingir  hizmeti vermekteyiz firmamız Kale Kilit yetkili servisidir kale kilit biliyorsunuz bir dünya markasıdır.

Böyle bir dünya markasının Alanya da onca firma arasından bizi tercih etmesi bence tesadüf değildir.

İşimizi severek yaptığımız için ve teknolojiyi devamlı takip ettiğimiz için yeniliklere açık bir firma olduğumuz için bizi tercih ettiğini düşünüyorum

İş yerimizde kale kilit in tüm ürünlerini bulabilirsiniz.

 

Kale kilit ürünleri

Kale otel tipi kilitler

Kale x10 kumanda li geçiş sistemi

Kale barel  gurupları tamamı

Kartlı geçiş sistemleri

Şifreli geçiş sistemleri

Trajlı kilitler

Kapı hidrolikleri

Şifreli kasalar

Kabin kilitleri ve daha sayamadığım birçok ürün çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

Konaklı çilingir ve  Anahtarcı olarak teknolojiye son derece önem vermekteyiz

Son sistem cihazlarla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çaba  gösteriyoruz

Çilingir kimdir ne zaman ihtiyaç duyarız.

Konaklı da Çilingir e genelde siz dışarda kaldığınız zaman ihtiyaç duyarsınız ve bir an önce eve girme psikolojisi ile bir panik halinde aradığınız zaman 15 ile 20 dakika arasında motorize veya araçla gelip profesyonel alet ve edevatlar ile kapınıza zarar vermeden açan kişi anlamına gelir.

Tabi günümüzde kendini çilingir zanneden işte ben kapıyı şununla açarım bununla acarım balkondan geçerim diyen insanlarımız yok değil balkondan bahsetmişken kısa bir süre önce binanın çatısından kendini tv  kablosuna bağlayıp pencere ye inmeye çalışan ve kablonun kopması sonucu hayatını kaybeden 24 yaşındaki arkadaşımızı bu gibi sonu acı biten olayları saymıyorum çilingir ambulans gibidir günün her saati hizmet verir.

Unutmayın bu hayatta hiçbirşey insan hayatından daha değerli değildir.

Konaklı da anahtarcı

Anahtar kopyalamak ayrı bir zanaat tır yaklaşık olarak 250 çeşidi vardır.

Anahtar kopyalamak aslında bir nebze fotokopi makinasi gibidir günümüz de cihazlar ne kadarda son sistem olsa kopya anahtardan çekilen anahtarlar “ın açmama gibi bir riski bulunmaktadır. Anahtar yaptırırken orjinal anahtar getirmeniz her zaman daha iyi sonuçlar verecektir.

 

Kalitenin estetikle buluşma noktası

immobilizer anahtar 7/24 destek, Oto anahtar Alanya, Oto anahtar Mahmutlar, Oto anahtar Oba, Oto anahtar Kargıcak, Oto anahtar Tosmur, Oto anahtar Kestel, Oto anahtar Konaklı, Oto anahtar Türkler, Oto anahtar Avsallar, Oto anahtar Cikcilli

  • 159 görüntülendi
  • 0
  • 06 Nisan 2020