Alanya Anahtar Kopyalama

Alanya anahtar kopyalama işlemleri kısa süre içerisinde yapılmakta olup müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz. Güzel çilingir hizmetlerinde uygun fiyat politikası sayesinde müşterilerini de ayrı değer vermektedir. Getirmiş olduğunuz anahtarı kısa süre içerisinde yaparak teslim etmekteyiz.

Alanya Anahtar Kopyalama

Anahtar denince aklımıza gelen direk kapıyı açan malzeme gelir ama olayın biraz derinine girecek olursak mesela bir anahtarla istediğiniz kadar kapıyı açabileceğinizi biliyor muydunuz?

Biraz daha açacak olursam sizin bina giriş kapısı eve giriş kapısı garaja giriş kapısı gibi sizi fazla anahtarlardan kurtaracak bir sistemin olduğunu biliyor muydunuz?

Tabi bu şu anlama gelmiyor her anahtar her kapıyı açacak. Bu dediğim sistemin sizin kapılarınızın göbekleri üzerinde işlem yapılarak olması mümkün ancak ikinci bir sistem olarak ise genelde otel pas sistemi diye bilinir yani bir anahtar bütün kapıları acar ama diğer anahtarlar kapıyı açmaz.

Alanya Anahtar Kopyalama

Bu sistem genelde Alanya güzel çilingir olarak otel motel hamam apart ve günlük dairelerde kullanıyoruz bu sistemin artıları temizlik personeliniz tek bir anahtarla sizin bütün dairelerinize girip temizliğini yapabiliyor.

Acil bir durumda siz elinizdeki tek anahtarla müdahale edebiliyorsunuz kötü tarafı ise yanlış bir insanın eline geçmesi durumunda sistemin tekrardan yapılması gerekiyor ..

+90 541 589 7885

(Tıkla Ara)

Anahtarcı çilingir kimdir ?

Anahtarcı sizin getirmiş olduğunuz anahtarı eğe veya makine yardımı ile yapan kimse çilingir ise siz içerde anahtarınızı unuttuğunuz zaman veya kaybettiğiniz zaman belli bir ücret karşılığında sizin kapınıza zarar vermeden maymuncuk ve profesyonel çilingir aletleriyle kapınızı açan kimseye denir.alanya nın oba kestel demirtaş mahmutlar avsallar gazipaşa tosmur cıkcılli mahallelerine hizmet vermekteyiz. Alanya anahtar kopyalama Güzel Çilingir – Alanya Çilingir olarak profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin çilingir ihtiyacında 0532 176 07 66 çilingir numarasından ulaşabilir. Sitemizde yer alan iletişim bölümünden de yerimizi görebilirsiniz.

Ayrıca bu içeriklere de göz atabilirsiniz;

Mahmutlar çilingir ve Anahtarcı

  • 1.193 görüntülendi
  • 0
  • 24 Ocak 2018
Etiketler : ,