Oto Elektronik Anahtar 05415897885

Oto Elektronik anahtar hizmetleri tarafından Güzel Çilingir en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimizin oto anahtar ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde yapmaktayız. Yapılan hizmetlerde sorunsuz olarak işlem yapıp fiyat konusunda müşteri memnuniyetini mutlu bir şekilde sağlamaktayız.

ALANYA OTO ELEKTRONİK ANAHTAR

İmmobilzer hayatımıza 1944 yıkında ‘’frank marug’’ tarafından bulunmuş araçlarda güvenliği artırmak amaçlı günümüzde de kullanımı zorunlu hale gelmiş bir sistemdir çalışma şekli anahtar içerisinde bulunan kömür veya cam ciplerin araç kontağı etrafında bulunan anten yardımı ile milisaniyeler içerisinde araç beynine iletilmesi ile araca enerji veya ateşleme sistemini devreye sokar.

Oto Elektronik Anahtar

Ve bu sayede araç çalışmış olur aynı model bir aracın anahtarı diğer aracı çalıştırmaz çünkü araç farklı anahtarı tanımayacaktır ve ateşleme sistemini devreye sokmayacaktır zaten bunu araç göstergesi üzerindeki lambalardan anlayacaksınızdır yani her aracın calişma prensibi farklıdır örneğin wolksvagen marka bir aracınız varsa ekranda araba resmi içerisinde bir anahtar göreceksiniz eger anahtar doğru ise lamba sönecektir yada Renoult cilio bir arabanız var eğer anahtar yanlış ıse göstergenin üst orta köşesindeki lambanın hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü göreceksiniz

Unutmayınız ki bu işlemler servislerinde çok pahalı yapılmaktadır ve aracınıza tramer kaydı açılmaktadır oto anahtarcıda yaptığınız işlemler ise hem çok daha ucuz ve aracınızın tramer kaydını etkilemeyecektir. Ve diyelim ki anahtarınızı kaybettiniz servisin size anahtar yapmasına ihtimal yok ancak şase numarası ile yurt dışından isteyebilir oda aracın marka ve modeline göre 10 ıle 30 gün arasında değişibiliyor anahtarın gelmesi ama çilingirde ise durum farklıdır aynı gün size aracınızı teslim edecektir yolunuza devam edeceksiniz.

+90 541 589 7885

(Tıkla Ara)

 

Biz güzel çilingir oto elektronik anahtar Alanya nın Çikcilli, Çıplaklı, oba, Tosmur, kestel,  Mahmutlar, Demirtaş,  konaklı ,Payallar mahallelerinde profesyonel Çilingir hizmeti oto anahtar hizmeti sunmaktayız unutmayınız ki bir telefon kadar yakınız temel ilkemiz uygun fiyat müşteri memnuniyeti kaliteli işçilik bizi 24 saat aramaktan çekinmeyiniz unutmayınız biz sizler için varız hep söylediğimiz gibi PROFESYENELLER HATA YAPMAZ .

Güzel Çilingir – Alanya Çilingir olarak profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin çilingir ihtiyacında 0532 176 07 66 çilingir numarasından ulaşabilir. Sitemizde yer alan iletişim bölümünden de yerimizi görebilirsiniz.

Bu tür içeriğimize bakabilirsiniz;

Oto Elektronik Anahtar Mahmutlar çilingir ve Anahtarcı

  • 1.175 görüntülendi
  • 0
  • 11 Mart 2018
Etiketler : , ,