Alanya Oto Anahtar 0541 589 78 85

Güzel Çilingir Alanya Oto Anahtar olarak öncelikle kendimizden bahsetmek istiyorum. Güzel oto anahtar sektörde 2006 yılından buyana hizmet vermektedir teknoloji’ nin gelişmesi ile araç sistemleri de değişmeye devam ediyor .

Firmamızda teknolojiyi yakından takip ederek oto anahtar işinde son sistem cihazları bünyesinde katmaya devam ediyor resimde görülen makine tam otomatik cnc  anahtar kesme makinası

Alanya Oto Anahtar

Alanya Oto Anahtar

Bu makina sadece cihaz parkurumuzdan bir tanesi oto anahtar gerçekten zor bir sanattır işinde profesyonel olana çok kolay profesyonel olmayana ise tam bir hüsranla biter müşteri acısından  https://g.co/kgs/uZxWDw linki tıklayarak işletme profilimizde yaptığımız işleri hakkınızdaki yorumları okuyabilirsiniz. İş yerimiz Mahmutlar da  bazı müşterilerimiz yerimizin uzak olduğunu söylüyor ama Alanya ile Mahmutlar arası sadece on dakikalık yol

Oto Anahtar işinden bahsetmek istiyorum birazda :

Oto Anahtar Fiyatı

Alanya Oto Anahtar Hepimizin ilk aklına gelen soruyu hemen yanıtlamak istiyorum

Anahtar fiyatları araç marka ve modeline bağlı olarak değişmektedir ama ser… ile kıyaslayacak olursak yarı fiyatına hatta üçte bir fiyatına tekamül eder ekranın sağ alt köşesine bulunan WhatsApp  butonundan aracın marka ve modelini yazarak fiyat alabilirsiniz  örn:( 2016 model marka) oto anahtar fiyatını öğrendim diye hemen çıkış yapmayın aşağıda paylaşacağım bilgiler zor zamanda hayat kurtarır.

Arabanın anahtarı suya düştü .

ne yapmayalım Çok sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi   .

  • Yapmanız gereken ilk işlem anahtar pil kapağını açarak pili dışarı çıkarmaktır. Entegre üzerindeki enerji kesileceği için daha az zarar görmüş olacaktır.
  • ikinci işlem ise eğer ki yerleşim yeri içerisinde iseniz bakın burası önemli tabelasında oto anahtar yazan veya oto çilingir yazan bir işletmeye götürmektir. Eğer yerleşim yeri içinde değilseniz pil kapağını açarak güneşe bırakmaktır yaklaşık 2 saat bu süre içerisinde pili takmayın marşa basmayın pili takmadan araç marşına basın ve en yakın oto anahtar cıya gidin
  • Tüm bu işlemleri yaptınız ama aracınız yine çalışmadı kumandanın içini dikkatlice açıp kolanya veya dezanfektan sıkarak üzerine batırmadan temizleyebilirsiniz ve yine 30 dakika kadar gün ışığında kurutunuz. araç çalışır ise en yakın oto anahtar cıya gidin çünkü entegreyi temizlemek için özel solüsyonlar vardır mutlaka temizletin pili takmayın unutmayın bir çok araç pil olmadan çalışır .

ARABAMIN ANAHTARINI KAYBETTİM NE YAPMAYILIM

Bizimle iletişime geçerek araç marka ve modelini söyleyerek aracınızın yanına gelerek anahtarınızı yapabiliriz anahtar yaptırabilmeniz icin öncelikle ruhsat sahibi olmanız gerekmektedir aşagıda yaptıgımız işlerden örnek fotolar bulunmaktadır.

Alanya Oto Anahtar Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 1.807 görüntülendi
  • 0
  • 31 Ocak 2021
Etiketler : , ,