Anahtar Arabanın İçinde Kaldı, Ne Yapılması Gerekir?

Anahtar Arabanın İçinde Kaldı Çoğu zaman unutkanlık ve dikkatsizlik başa bela açabilir. Modern hayat insanı hızlı hareket etmeye zorluyor ve bu da aşırı strese neden oluyor. stres, sinir sistemini tahrip eder ve bu nedenle zihinsel fonksiyonlarda zayıflama, hareketlerde de agresiflik oluşur. Aracın içerisinde unutulan anahtarın nedeni de aşırı hız ve strestir. Hiç kontrol etmeden araçtan çıkılır ve kapı kapanır kapanmaz ise araç kendini emniyete alır. Bu durum aracın başkaları tarafından çalınmasını önlemek için yapılan bir güvenlik sistemidir. Ancak çoğu zaman araç sahibinin mağdur olmasına neden olur.

Anahtar Arabanın İçinde Kaldı

Anahtar Arabanın İçinde Kaldı

Hemen hemen her araçta aynı güvenlik sistemi vardır. Bu sistemin mağduru olan bir kişinin yedek anahtarını çıkarıp kapıyı açması gerekir. Ancak yedek anahtar yanınızda olmayabilir veya ikinci bir anahtar çektirmemiş bile olabilirsiniz. Bu durumda tek çözüm oto çilingirden yardım istemektir. Aksi halde herhangi bir işlem yapılmaz. Camı indirmeye çalışma veya kapı kolunu zorlama, daha değişik yöntemlerle açma gayretiniz kilit sistemine zarar verir. Ayrıca araç da çizilebilir.

Anahtar arabanın içinde kaldı ile ilgili birçok çözüm üretilebilir. Ancak hiçbir özüm oto çilingirindeki kadar temiz ve kısa sürede gerçekleşmez. Gereken alet ve edevat ile araç kapısı çok kısa bir süre içerisinde açılır. Böylece anahtar kontaktan çıkarılır ve yeniden çalıştırılabilir.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 336 görüntülendi
  • 0
  • 10 Aralık 2018
Etiketler : , ,