Araba Anahtarı Kopyalamak Kolay Bir İş Midir?

Araba Anahtarı Kopyalamak Eğer aracınızın halen yedek bir anahtarı yoksa başınıza bazı şeyler gelebilir ve canınız sıkılabilir. Aracınızı alır almaz yedek anahtar yaptırmanızın önemi büyüktür. Böylece herhangi kayıp anında veya aracın üzerinde unutulan anahtarın alternatifi olabilir ve araçsız kalmazsınız. Anahtar kopyalama işlerinin de sanıldığı kadar kolay olmadığını not etmemiz gerekir. bu işin piri veya ehli olmayan çilingirler tarafından asla araç anahtarı kopyalanamaz.

Araba Anahtarı Kopyalamak Alanya çilingirlik hizmetleri olarak kapı göbek değişimi hassas bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimize tam güven sağlayarak hareket etmekteyiz.  Alanya çilingir hizmetleri hem uygun hem de profesyonel olarak hizmetleri devam ediyoruz. Whatsapp yada telefon üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Araba Anahtarı Kopyalamak

Yeni nesil anahtarlar çipli sisteme sahiptir. Çip teknolojisinin içerisindeki yazılımın aynısının kopyalanması gerekir. Bunun için de yeni nesil ekipman lazımdır. Bu ekipmana sahip olmayan kişi tarafından anahtar kopyalama işi yapılmaz. Anahtar çipinin kopyalanmaması veya yanlış bir şekilde kopyalanması halinde ise, araç çalışmaz. Bazı araçlar ise, çalışabilir ama fren ve gaz gibi sistemleri devre dışı kalır.

Yeni nesil ekipmanlarla çipli anahtar kopyalama hizmetleri sunulabilir. Böylece aracınızın anahtarı kaybetseniz bile ikinci bir yedeğinden faydalanarak, aracı kullanmaya devam edebilirsiniz. Araç anahtarını yedeklemeden yaşanan kayıplarda sorunu daha uzun sürede çözmek gerekir. Her araç modeli için tayin edilen şifrelerin üreticiden talep edilmesi ve ona uygun bir anahtarın yapımı lazımdır.

Aracı alır almaz yapmanız gereken ikinci bir anahtar yedeği almak. Böylece, anahtarı kaybetseniz bile endişelenmenize gerek kalmaz ve yedek anahtarı ile aracı çalıştırmanız mümkün olur.

  • 410 görüntülendi
  • 0
  • 12 Ocak 2019
Etiketler : ,