Çelik Kasa Servisi

Alanya Çelik Kasa Servisi hizmeti Güzel Çilingir tarafından verilmektedir. Çilingir hizmetleri alanında geniş yelpaze içerisinde çalışmaktayız. Yaptığımız çalışmalar profesyonel şekilde yapılarak hizmet yapılmaktadır. Güzel Çilingir – Alanya Çilingir olarak profesyonel çilingir hizmetleri sunmaktayız. Müşterilerimizin çilingir ihtiyacında 0532 176 07 66 çilingir numarasından ulaşabilir. Sitemizde yer alan iletişim bölümünden de yerimizi görebilirsiniz.

ÇELİK KASA Servisi ve ÖZELLİKLERİ

Kilitleme sistemi için 24 mm kalınlığında Harketli ön tarafta Üç adet , üst ve alt tarafta hareketli birer adet Sabit olarak arka tarafta Üçer sürgü mevcuttur.çelik kasa ‘da ön tarafta 3 adet arka tarafta 3 adet sürgü mevcuttur.
Çelik Kasa standart olarak iki kilitlidir. Her kilidin 1 asıl bir yedek anahtarı mevcuttur. opsiyonel olarak mekanik şifreli kilit , elektronik şifreli kilit , parmaz izli şifreli kilit takılabilir. anahtarlarının birbirini açma olasılığı ikiyüz ellibinde birdir.

 Alanya Çelik Kasa Açma

Dolgu malzemesi C30 dozajlı Betondur.kilit blokları matkap ile delinmeyi önleyici çelik bariyerler mevcuttur.yangında 600 oC ye 2 saat dayanır.depreme dayanıklıdır.Kasanın içini yangından koruyabilmek için kasa kapak ve iç gövde arasında yanmaz fitiller mevcuttur.Ev Tipi çelik kasa ‘ da ayarlanabilir raflar mevcuttur.Çelik kasa statik toz boya ile boyanmıştır içerisinde bir adet kilitli dolap mevcuttur alınması gereken bır çelik kasa ozelliklerını yuklarıda belirttik.

Tabi bu kasaların yanında kullanım alanları farklı özel olarak uretılen kuyuyumcu kasaları gomme kasalar ve basıt olarak sifreli kasalarda mevcuttur biz güzel cilingir olarak Alanya cikcilli oba tosmur Kestel Mahmutlar demirtaş gazipasa yesilöz konaklı payallar avsallar bolgelerıne profesyonel olarak çilingir ve anahtarcı hizmeti vermekteyiz. Çelik Kasa Servisi olarak sorunsuz hizmetler vermekteyiz.

+90 541 589 7885

(Tıkla Ara)

 

  • 577 görüntülendi
  • 0
  • 08 Mart 2018
Etiketler : ,