Fiat Araba Anahtarı Yedeği

Fiat Araba Anahtarı Yedeği Ülkemizde en çok satan araç markalarından birisi, Fiat’tır. Bu markanın yeni nesil modellerinin hepsinde, immobilizer sistemi bulunuyor. Araç güvenliği açısından ideal bir fonksiyon icra eden mekanizmanın anahtar yapısı çiplidir. Dolayısıyla, normla bir araç anahtarı veya düz kontakla aracın çalıştırılabilmesi mümkün değildir. Bunun denenmesi halinde, aracın ateşleme sistemi ve gaz pedalının kilitlenmesi söz konusudur.

Fiat araba anahtarı modelinin kopyalanması için immobilizer sistemlerinin kopyalanmasını sağlayan yazılıma ve ekipmana ihtiyaç duyuluyor. Bu sistem, immobilizer anahtar kopyalama işi yapan oto sanayicilerinde yer alıyor. Aracın kendisine has kod sisteminin orijinal anahtardan kopyalanmasıyla yedek anahtar da, orijinal anahtar gibi işlevini yerine getirebiliyor.

Fiat Araba Anahtarı Yedeği Anahtar kırılabilir mi?

Sıklıkla rastlanılan sorunlar arasında araç anahtarının kırılabilmesi yer alıyor. Bu durumun çözülmesi kolay ve basittir. Birinci sınıf malzeme kullanan oto anahtarcısı tarafından kısa sürede çözülebilir. Burada dikkat edilmesi icap eden bir durum vardır. Anahtarın onarımı için kullanılacak malzemenin kaliteli olması lazımdır. Aksi halde, yeniden bir sorunun yaşanabilmesi mümkündür.

İkinci olarak, orijinal Fiat araba anahtarı kaybedilmeden yedeğinin alınmasıdır. Anahtarın kaybolmasından sonra, aracın çalıştırılması mümkün olmaz. Araçtaki immobilizer sisteminin tamamen değişimi veya markadan talep edilecek anahtar koduyla sıfırdan anahtar yapımı gerekebilir. En kolay ve tercih edilebilir yol ise, anahtarın zamanında çoğaltılmasıdır.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 397 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,