Oto Anahtar Teknolojisi Gelişiyor mu?

Oto Anahtar Teknolojisi Araç artık lüks olmaktan çıktı. Neredeyse herkes için ihtiyaç duyulan bir ulaşım aracı haline geldi. Bu nedenle, her geçen gün araç satışlarında bir artış yaşanıyor. İnsanların kaygısı ise, araç alındıktan sonra güvenliğinin nasıl sağlanacağına yöneliktir. Tabi ki bu dert, sadece araç sahiplerinin değil, üreticilerinin de üzerinde durdukları bir husustur. Özellikle araç hırsızlığına dair tedbirlerin alınması oldukça önemlidir.

Oto Anahtar Teknolojisi Eski sistemler felaketti…

Günümüz araç teknolojisi, dünden çok daha ileri bir seviyededir. Bu gelişimi tüm detaylarıyla yazmak mümkün değildir. Ama aracın ateşlenmesini sağlayan anahtar sisteminin ileri mühendislik seviyesine taşınmasının bazı yararlarından söz etmek gerekiyor. Eski model araçlarda kontakt sistemi basittir bir işlevle çalışırdı. Neredeyse her aracın anahtarını her araca takabilmek mümkündü. Bununla beraber, düz kontak yaparak, anahtarsız aracı çalıştırmak söz konusuydu. Oto anahtar sisteminin bu yönü nedeniyle hırsızlık da yaşanıyordu.

Oto Anahtar Teknolojisi

Oto Anahtar Teknolojisi Kodlu sisteme geçiş…

Oto anahtar sisteminin açıklarının kapanması için çalışmalar başlatıldı. Yazılımsal çözüm getirildi. Her aracın kendisine has kod sistemi sayesinde eşleşme olmadan aracın ateşlenmesinin önüne geçildi. Bu durum, düz kontakla araç çalıştırma olayını da tümden kaldırdı. Eskiden insanlar araçlarını koruyabilmek adına direksonlarına kilit takmak zorundaydı. Bugün ise, direksiyona takılan kilitlere ihtiyaç duyulmuyor.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

Oto anahtar sisteminin daha güvenli bir hale gelmesi için çalışmalar devam ediyor. sahibini gözünden, parmak izinden tanıyan modeller üretime geçti bile…

  • 174 görüntülendi
  • 0
  • 16 Temmuz 2018
Etiketler : , ,