Renault Yedek Anahtar Yapımı

Renault Yedek Anahtar Yapımı Ülkemizde en çok satılan araçlardan biri de Renault markasına ait modellerdir. Türkiye şartlarına oldukça uygun olan araçların yol tutuşlarından yakıt performanslarına kadar birden fazla avantajından bahsedilebilir. ancak bu yazımızda ilgili aracın anahtar sisteminden bahsederek, neden Renault yedek anahtar ihtiyaç var sorusuna cevap verilmiş olacak.

Renault Yedek Anahtar Yapımı

Avrupa’da ve diğer ülkelerde yeni nesil kilit sistemini ifade eden immobilizer ve benzeri sistemler çok önceden zorunlu hale getirildi. Ancak Türkiye’de bununla ilgili zorunluluk söz konusu değildi ve araç hırsızlığı ile ilgili sorunlar artamaya başladıktan sonra yeni nesil kilit sistemleri üreticilere zorunlu tutuldu. Böylece hırsızlıkla ilgili olaylar kesildi. Bugün hiçbir araç hırsızlığı yaşanmaz ve herkes emniyetle aracını evinin önüne koyuyor.

Renault Yedek Anahtar Yapımı Yeni nesil kilit sistemi ile düz kontak yapma ve aracı çalıştırma tarihe karıştı denilebilir. Bazıları kilit sistemin devre dışı bırakılabileceğini düşünebilir. Bu kısmen doğrudur. Çünkü bazı araçlardaki kilit sistemini yöneten devre motor tarafından korunmaz. Bu da, devre dışı bırakılmasını sağlar. ancak birçok araçta kilit sistemi motor koruması altındadır. Yani devre dışı bırakılması mümkün olmaz. Bu bakımdan Renault tipi araçlar güvenlidir.

Çipli anahtar sisteminin kopyalanması için birtakım ekipmana ihtiyaç vardır. Bu ekipmanla orijinal anahtar içerisindeki çip kodu çözülür ve ikinci bir yedek anahtar oluşturulur. Ekipmansız ve tecrübesiz kopyalama işlemi yapılamaz. Anahtar ateşleme sistemini çalıştırmaz ve fren sistemi kilitlenir.

Oto yedek anahtar hizmetlerimiz profesyonel olarak yapılmaktadır. Aracınızın markası ne olursa olsun Güzel Çilingir oto yedek anahtar tecrübeli kadrosuyla kısa sürede yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına oto anahtar kopyalama hizmetleri uygun fiyatlara yapılmaktadır. Bu sayede müşteri ağımızı da genişletmiş oluyoruz. Alanya oto anahtar olarak da girişimlerimiz bu sektörde devam etmektedir.

  • 193 görüntülendi
  • 0
  • 28 Ocak 2019
Etiketler : , , , , ,