Start Stop Türkiye Güvenlik Zafiyeti

Bu yazimda bir takım arkadaşların start stop Türkiye diye bir gurup kurduğunu gördüm ama insanlara eksik bilgi veriyorlar bunu kısaca size açıklamak istedim.

Arkadaşlar çıkmışlar hiç bir güvenlik zafiyeti olmadan her araca start stop sistemi takacaklarini söylüyorlar şimdi bu sistemi çok araştırdım araca sonradan takılan bir modül yardımı ile oluyor.

Start Stop Türkiye

Bu sistemi araçta çalıştırmaları için kontağı açık bırakmaları gerekir yani anahtari kesip start butonun altına kontak açık bir şekilde takmaları lagzim manüel araçlarda bu direksiyon kidinin iptali anlamına geliyor.

Start Stop Türkiye

Immobilzer yani aracın çıpini de start butonunun altına koymaları gerekiyor bu şu anlama geliyor araçta immobilizer sistemi iptal oluyor bir nevi aracınız artık şahin oldu geçmiş olsun

Bu ne anlama geliyor araçta orginal sistem olmadığı için ve aracın anahtari ve cipi üzerinde olduğu için start stop sisteminin elektrik bağlantısı kesildiği anda sistem devreden çıkar ve anahtarı cipi üzerinde bir arac hâline gelir artık geçmiş olsun size bilginiz olsun istedim oysa satıcının bunu size anlatması lagzim

Her türlü soru ve görüşleriniz için sayfanın altında bulunan whtsap tan yazabilir ara butonu ile arayabilirsiniz.

  • 591 görüntülendi
  • 4
  • 04 Kasım 2019
Etiketler : , ,